تابلوسازی | tabloalmas.com

تابلویی که برای سردرب فروشگاه یا شرکت شما تهیه و نصب میشود ،شناسنامه کاری شما به حساب می آید. باید حداکثر دقت لازم را داشته باشید که مناسب و هماهنگ با لوگو و نام تجاری و صنف مربوطه شما باشد. تابلو های تبلیغاتی به طور کل شامل تابلوهای حروف برجسته، تابلو لایت باکس،تابلو نئون پلاستیک ،تابلو چلنیوم ،تابلو کامپوزیت ، تابلوساین،حروف برنجی ،حروف برجسته پلاستیکی حروف استیل ،تابلو دیجیتال،حروف فلزی ،تابلو پلکسی و تابلو فلکسی فیس می باشد.

این نوع تابلوها که امروزه یکی از مدرن ترین و پر کاربرد ترین تابلوهای تبلیغاتی موجود به شمار می رند ، از دو جزء تابلو کامپوزیت و حروف برجسته چلنیوم تشکیل شده اند. جالب است بدانید که چلنیوم در واقع نام نوعی فلز است که سازندگان این تابلوها از آن برای ساخت دور حروف برجسته بهره می گیرند. فلز مذکور در واقع آلیاژی است از آلمینیوم که دارای خاصیت هایی همچون نرمی و براقی سطح است که افزون بر زیبایی بی نظیر آن ، مزایای دیگری را نیز برای این تابلو ها به ارمغان می آورد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم نمود.

تابلو مغازه یکی از قدیمی ترین روش های بازاریابی کسب و کارها بوده است که با پیشرفت صنعت تابلوسازی، تابلوهای جدید با بروزترین تکنولوژی های جهان در حال ساخت می باشد.

اساس تبلیغ موفق متنی چشمگیر ،خیره کننده خوانا ،ساده واضح ،روشن و صد البته به یاد ماندنی است. این واقیعت که فردی که در خیابان خطرناک مشغول رانندگی است باید پیام نوشته روی تابلو را ببیند ، بخواند وبه خاطر بسپارد ،بر اهمیت ساده و کوتاه بودن پیام بیشتر تاکید می کند ، چرا که در غیر اینصورت راننده تمرکزش را از دست می دهد .فقط چند ثانیه فرصت دارید تا چشمان بینندگان را خیره کنید ،پس چه بهتر که متن تابلو کوتاه و جذاب باشد . اگر عناصر گرافیکی می خواهید استفاده کنید ،این عناصر نیز باید منحصر به فرد ،مرتبط با موضوع ،قابل درک و آسان باشد.

علایم و گرافیک بر روی تابلو مغازه ها برای همه شرکت هایی که برای عابران پیاده و عموم قابل مشاهده هستند ،ضروری است.آنها می توانند یک تصویر ماندگار ایجاد کنند و مشتری را به سمت خود جذب نمایند.

مطمئن باشید که با داشتن علامت درست بر روی تابلو فروشگاه می توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید.

تابلوی مغازه ای که به صورت غیر حرفه ای و بد اجرا شود ،به طور ناگهانی کسب و کار شما را دچار رکود می کند.

هدف اصلی از طراحی تابلو مغازه ، در تابلوسازی جلب نظر مخاطب  است.که این کار توسط سه ابزار اصلی :

رنگ،تصویر و کلمه انجام می شود. تابلو مغازه امکان رویت کالا و خدمت شما را به صورت شبانه روزی برای مخاطب فراهم می کنند.

مواردی که باید در طراحی تابلو مغازه در نظر گرفت بسیار مهم هستند از جمله این موارد مهم میتوان به اصول رنگ بندی در طراحی تابلو اشاره کرد

ترکیب رنگها باید طوری باشد که در ذهن هر بیننده ای ماندگار شود و با نوع کسب و کار مغایرت نداشته باشد و اصول گرافیکی در آن رعایت شده باشد .

دسته‌بندی نشده