فروش بوستر پمپ آبرسانی و آتشنشانی

هرچه جمعیت شهرهای بزرگ بیشتر و تعداد واحدهای مسکونی از جمله آپارتمان‌ها زیادتر می‌شود، نیاز به مصرف هم بیش از هر چیزی احساس می‌شود. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پمپ خوب، این احساس برای آن‌هایی که در واحدهایی بالایی مجتمع مسکونی پرجمعیت زندگی می‌کنند، باید بیشتر از بقیه موارد، مورد توجه قرار بگیرد. استفاده از پمپ آب یک مسئله لازم است؛ اما پمپ آب ساده نمی‌تواند نیاز آب چنین واحدهایی را تأمین می‌کند. در اینجا باید از بوستر پمپ استفاده شود.

بوستر پمپ‌نام جدیدی نیست. همین الآن خیلی از واحدها و کارخانه‌های بزرگ از این نوع دستگاه برای تأمین فشار آب لازم و انتقال آن استفاده می‌کنند. به هرحال، هنوز هستند که خیلی از افراد بوستر پمپ را نمی‌شناسند. جالب‌تر اینکه حتی آن‌هایی هم که خریداری می‌کنند، از ماهیت اولیه آن اطلاعاتی ندارند. شما می توانید ساخت بوستر پمپ را به شرکت پایا گسترش بسپارید.

بوستر پمپ چیست؟

بوستر پمپ دستگاه منبع پمپاژ قوی می‌باشد. از نظر قدرت، توان خیلی بیشتری نسبت به یک پمپ معمولی دارد؛ اما عملکرد و هدف هر دو یکسان است. در بوستر پمپ به جای یک پمپ، از چندین مورد به صورت موازی و در کنار هم استفاده می‌شود. این مسئله باعث افزایش فشار انتقال آب به نقاط بالا یا دورتر می‌شود. دوم اینکه در این روزها با توجه به افزایش آپارتمان‌ها و مساحت‌های تحت پوشش، نیاز به بوستر برای انتقال بیشتر از گذشته احساس می‌شود. انتقال آب در چنین نقاطی با استفاده از پمپ عادی قابل اجرا نیست؛ از این رو، باید از یک بوستر پمپ استفاده شود.

هدف استفاده از بوستر پمپ چیست؟

استفاده از بوستر پمپ هدف خیلی روشنی دارد: افزایش انتقال فشار آب. متأسفانه برخی فکر می‌کنند که پمپ‌ها قادر به افزایش مقدار آب هستند. در واقع، باید آبی وجود داشته باشد که پمپ کار کند. بوستر وظیفه افزایش فشار انتقال آب دریافتی به بالا را دارد. البته ساختار بوستر پمپ همیشه فعال نیست. در زمان‌هایی که فشار آب کمتر از حد استاندارد است، فعالیت اصلی دستگاه شروع شده و باعث افزایش فشار آب در مناطق مورد نیاز می‌شود. روشن بودن این عملکرد تا زمانی که آب مورد نیاز است، ادامه خواهد داشت. انواع بوستر پمپ شامل بوستر پمپ آبرسانی، بوستر پمپ آتش نشانی و بوستر پمپ آبیاری می باشد.

بوستر پمپ چگونه کار می‌کند؟

همان‌طور که در بالا هم نوشتیم، عملکرد اصلی بوستر پمپ در زمان‌های کم آبی واحدها بیشتر از دیگر زمان‌ها خواهد بود. در واقع، همیشه همه پمپ‌ها روشن نخواهند بود. ساختار بوستر پمپ به صورت پله‌ای است. در زمانی که فشار آب در کمترین حالت ممکن خود یعنی بین ظهر تا غروب است، بوستر همانند یک پمپ معمولی فعالیت می‌کند. در زمانی که بیشترین استفاده به بیشترین حد خود یعنی صبح زود و شب می‌رسد، تمامی پمپ روشن می‌شوند.

البته تمامی پمپ‌ها به صورت هم‌زمان روشن نمی‌شوند. با روشن شدن هر پمپ و برطرف نشدن نیاز فشار آب، پمپ بعدی فعال می‌شود. این روند تا زمانی که فشار با نیاز برابر شود، ادامه خواهد داشت. خاموش شدن پمپ هم به همین صورت است. آخرین پمپ به صورت سری تا اولین خاموش می‌شوند.

بوستر پمپ چه برندهایی دارد؟

رقابت شدیدی بین تولید بوستر پمپ در دنیا وجود دارد. این روزها خیلی از شرکت‌ها و ساختمان‌های بزرگ ترجیح می‌دهند تا از بوستر پمپ برای افزایش فشار آب خود استفاده کنند. امروزه تقریباً تمامی شرکت‌های بزرگ دنیا دارای برندی و واحد خاصی در تولید بوستر پمپ هستند. در واقع، آن‌ها سعی می‌کنند تا تمایز خود را با تولید و عرضه این نوع پمپ‌های خانواده‌دار به رخ دیگران بکشند. همچنین بوستر پمپ به دو نوع بوستر پمپ دور ثابت و بوستر پمپ دور متغیر تقسیم می شود.

مهم‌ترین و پرفروش‌ترین بوسترهای پمپ جهان شامل:

  • بوستر پمپ پمپیران
  • بوستر پمپ گراندفوس
  • بوستر پمپ پنتاکس
  • بوستر پمپ داب
  • بوستر پمپ ابارا

معرفی چند بوستر پمپ برندهای معروف

– بوستر پمپ داب

داب یکی از قدیمی ترین و شناخته‌شده‌ترین تولیدکننده انواع پمپ و بوستر پمپ خانگی و صنعتی است. داب از همان ابتدای فعالیت خود در ایتالیا سعی کرده تا از تجهیزات و ساختارهای منحصر به فردی در ساخت پمپ خود استفاده کند. همین مسئله باعث شده تا وقتی اسم داب می‌آید، تمایز اولین صفتی است که برای آن به کار می‌برند.

از مهم‌ترین ویژگی‌ها و تمایز بوستر پمپ داب می‌توان به توان انتقال آب در مساحت‌های بسیار بزرگ اشاره کرد. پمپ‌های تولید شده توسط داب می‌تواند در واحدهای آبرسانی خانگی و آتش‌نشانی به خوبی به کار گرفته شود. برای همین داب را برند خانگی و صنعتی معرفی می‌کنند.

– بوستر پمپ پنتاکس

پنتاکس رقیب اصلی داب در ایتالیا است. بوستر پمپ پنتاکس بهترین نمونه برای استفاده در واحدهای خانگی است. در واقع، ساختار خاصی که در تولید این دستگاه به کار گرفته شده است، باعث شده تا برند پنتاکس در مجتمع‌های مسکونی بیشترین فروش را داشته باشد. پنتاکس می‌تواند انتخاب خوبی برای شما در خرید باشد.

– بوستر پمپ ابارا

ابارا یکی از قوی‌ترین شرکت‌های صنعتی ژاپنی است که در زمینه تولید انواع پمپ فعالیت می‌کند. شرکت پمپ ابارا در حال حاضر و در بیش از ۱۷ کشور نماینده فعال دارد. برای همین شما می‌توانید محصولات تولیدی این شرکت را در کل جهان مشاهده کنید. بوستر پمپ ابارا یکی از قوی‌ترین نمونه‌هایی است که برای افزایش فشار آب در واحدهای بزرگ و با ارتفاع زیاد استفاده می‌شود.

چگونه بوستر پمپ بخریم؟

با این همه برند مختلف بوستر پمپ، انتخاب و خرید بسیار سخت شده است. به هرحال، هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. ویژگی‌های هرکدام کاملاً متفاوت است و به هر حال شما باید یک مورد را خریداری کنیم. برای دریافت مشاوره و خرید بوستر پمپ فقط کافی است که با شرکت تماس بگیرید. همچنین می‌توانید پیام خود را در بخش ارتباط با ما بنویسید تا در سریع‌ترین با شما تماس گرفته شود.

 

دسته‌بندی نشده