نوسازی و زیبا سازی کف

برای یک دست شدن سنگ ها، بتن لاشه، موزاییک و سایر سطوح منزل یا محل کار از دستگاه های مجهز به کف سابی  استفاده می شود.  سنگ سابی و کف سابی جهت یک دست و صاف شدن قسمت های زبر شده ی سطوح صورت می گیرد تا هم استفاده از پارکت، کف پوش و فرش را سهل و آسان تر نماید و هم باعث شود چسب بهتر و خوب تر بچسبد و به مرور زمان کنده نشود. گاهی ممکن است سطوح و کف را به تازگی سنگ کرده باشید و یا بعد از بنایی که انجام گرفته است سطوح سنگ کثیف و آثار سیمان و گچ و جرم برایتان آزار دهنده باشد. در این صورت برای داشتن سطحی صاف و صیقلی و براق می بایست با یک مرکز نانوساب و سنگ سابی تخصصی تماس بگیرید.

کف سابی یا همان سنگ سابی توسط دستگاه کف سابی و با لقمه های مختلف از جنس های مختلف صورت می پذیرد.

کف سابی با دستگاه کفساب به صاف و صیقلی کردن همراه آب باعث برداشت لایه ها جهت تمیز و یک دست کردن و از بین بردن ناهمواری ها و درزهای کف مناطق مختلف مانند کف آپارتمان – کف سالن ها – کف پارکینگ و … کمک میکند.

مراحل انجام کف سابی

در مرحله نخست کف سابی جهت زدودن ناخنک سنگ یا پستی و بلندی سنگ به کار می رود. به زبان دیگر جهت صاف شدن سطوح سنگ و یک دست شدن سنگ و کف.

در مرحله بعد کفشویی بدین صورت انجام می پذیرد: ابتدا ۳ عدد لقمه سیناکس و یا فرچه سیم به زیر دستگاه کفسابی نصب می گردد و سطحی صیقلی و یک دست و براق را ایجاد می نماید

کلیه خدمات کف سابی و سنگ سابی و بتن سابی و موزاییک سابی ، کاشی سابی ، کاشی ساب ، پلیش زدن سنگ ، پلیش کاری گرانیت ، فرچه زنی ، پله سابی ، ساب زنی و غیره از جمله خدماتی است که می توانید در شرکت های خدماتی نماشویی و کف سابی به آن دست پیدا کنید.

رنگ آمیزی نماها و سطوح نیز پس از سنگ سابی بسیار تمیز و اساسی صورت می پذیرد.

نکات انجام کف سابی و جلا دهی به سنگ:

سنگهای کف واحد یا پارکینگ یا هرجای دیگر که فرش می کنید را با دقت کامل بررسی نمایید اگر از هم دیگر بالا یا پایین هستند میزان و تراز نیستند و جلوه ای نا زیبا را بوجود آورده اند بدون شک به شما احساس بدی را انتقال می دهند. حتی این مورد ممکن است حادثه ساز باشد! با نانوساب و ساب زنی و لایه برداری، سنگ ها یکسان و یک نواخت می شود و سپس با استفاده از ساب صیقلی و بعد از آن با زدن ساب ایتالیایی سنگ شما هم تراز زیبا و هم مانند روز اول نو می شود.

انجام این امر دارایی نکات مختلفی می باشد که تنها با رعایت اصول و استانداردهای آن و انجام پذیرفتن توسط متخصصین این حوزه صورت می گیرد. برای مثال در انجام خدمات کفسابی، به هیچ عنوان نباید از اسید استفاده گردد. همچنین در انجام این کار می بایست حتما از لقمه های مخصوص خود و از نوع اصلی و اورجینال بهره گیری شود. هر ساب زن می بایست در ساب زنی مهارت های خاص را داشته باشد و کیفیت کار را در اولویت امور خود قرار دهد. هم چنین دستگاه های کفساب نیز انواع مختلفی دارند و بسته به نوع دستگاه، کیفیت کار را متغیر تحویل خواهند داد.

دسته‌بندی نشده