آموزشگاه زبان سخن برتر

آموزشگاه زبان سخن برتر یکی از موسسات آموزشی معتبر و شناخته شده در شهر تهران است و دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برگزار می کند. این آموزشگاه با کار کردن بر روی 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی، انگلیسی شما را تقویت می کند و از بهترین و به روز ترین متدهای آموزشی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کند. آموزشگاه زبان سخن برتر از اساتید با تجربه و ماهری در کادر آموزشی خود استفاده می کند و اساتید این آموزشگاه از بهترین کتاب های آموزشی که در سراسر دنیا معتبر بوده و مورد تایید اساتید بزرگ زبان انگلیسی است استفاده می کنند. این آموزشگاه دوره های متنوعی برای زبان آموزان برگزار می کند و ما در این مقاله در مورد بعضی از این دوره ها شرح می دهیم.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

بی شک تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین روش های آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی است. در کلاس هایی که به صورت خصوصی برگزار می شود، تمام وقت کلاس متعلق به یک نفر است و زبان آموز و استاد به اندازه کافی وقت دارند تا در مورد مسائل مختلف درسی با هم صحبت کنند. کلاس های تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل و در محل کار و با توجه به موقعیت زمانی زبان آموز تشکیل می شود و زبان آموز می تواند هر روزی را که بخواهد برای کلاس انتخاب کند. بزرگ ترین مزیت کلاس های خصوصی در مقایسه با کلاس های عمومی این است که در کلاس تدریس خصوصی فقط یک نفر وجود دارد و استاد می تواند با توجه به سطح یادگیری و میزان توانایی یک نفر تدریس کند ولی در کلاس های عمومی این امر ممکن نیست زیرا سطح یادگیری زبان آموزان متفاوت است و استاد زمان کافی برای همه زبان آموزان ندارد. در کلاس های تدریس خصوصی که در آموزشگاه سخن برتر تشکیل می شود، در مدت زمان کمی مکالمه زبان انگلیسی را یاد می گیرید، زیرا تمرکز اصلی این آموزشگاه زبان بیشتر بر یادگیری مکالمه است ولی با این حال مهارت های دیگر را نیز به خوبی یاد خواهید گرفت. در این موسسه استاد هر جلسه بخشی از یک فیلم یا اخبار را برای زبان آموز پخش می کند و بعد از تمام شدن فیلم از او می خواهد هر چیزی را که متوجه شده توضیح دهد و سپس در مورد موضوع فیلم با زبان آموز بحث می کند. این روش کمک بزرگی به تقویت مهارت شنیداری و مکالمه زبان آموز می کند و بعد از مدتی تمرین، زبان آموز اخبار و فیلم های انگلیسی را به خوبی متوجه می شود.

تدریس فشرده زبان انگلیسی

بیشتر اوقات افرادی در دوره های فشرده زبان انگلیسی شرکت می کنند که وقت کافی برای یادگیری این زبان ندارند و می خواهند در زمان کوتاهی به این زبان مسلط شوند. آموزشگاه زبان انگلیسی سخن برتر، برای افرادی که می خواهند هر چه سریع تر زبان انگلیسی را یاد بگیرند، کلاس فشرده زبان انگلیسی در تهران برگزار می کند تا زبان آموزان در کمترین زمان زبان انگلیسی را به بهترین روش یاد بگیرند. افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند و زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند در کلاس های تدریس فشرده زبان انگلیسی شرکت می کنند و اغلب زبان آموزانی که در آموزشگاه زبان سخن برتر این دوره را می گذرانند، بازدهی خوبی دارند و زبان انگلیسی را خیلی خوب یاد می گیرند. روند کلاس ها در دوره های فشرده به طور مداوم است و اصولاً زبان آموز باید کل هفته در کلاس درس شرکت کند و چون مطالب آموزشی هر روز تکرار می شوند، زبان آموز به راحتی آنها را فراموش نمی کند. تکرار درس یکی از اصول مهم برای یادگیری زبان انگلیسی است و تاثیر فوق العاده ایی بر روی روند یادگیری دارد. یکی از مزیت های مهم دوره های فشرده این است که زبان آموز از طریق درگیر شدن با زبان انگلیسی آن را یاد می گیرد. در دوره های فشرده زبان انگلیسی با توجه به یک برنامه ریزی دقیق و روزانه تدریس می شود. آموزش روزانه و مرتب، بهترین روش برای یادگیری زبان انگلیسی است زیرا هر روز ذهن را با مطالب جدید درگیر می کند. دوره های فشرده زبان انگلیسی به زبان آموزان کمک می کند که با تمرین و تکرار روزانه مطالب، سریع تر زبان را یاد بگیرند و پیشرفت قابل توجهی داشته باشند. یادگیری زبان به صورت فشرده باعث می شود که کلمات و اصطلاحات جدید را بهتر یاد بگیرید و به خاطر بسپارید. با تمرین روزانه، سرعت یادگیری زبان انگلیسی بیشتر و بهتر می شود.

تدریس آیلتس

آیلتس یکی از دوره های مهم و پرکاربرد زبان انگلیسی است و افرادی که قصد ادامه نحصیل یا مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان را دارند باید در دوره های آیلتش شرکت کرده و در آزمون آیلتس نمره قبولی بگیرند. با داشتن مدک آیتلس می توانید به راحتی به کشورهایی که مهاجر می پذیرد مهاجرت کنید و در بهترین دانشگاه های دنیا تحصیل کنید. آموزشگاه زبان سخن برتر، برگزار کننده  دوره های آیلتس به صورت خصوصی و عمومی بوده و برای تدریس آیلتس بهترین و باتجربه ترین اساتید را استخدام می کند. برای ثبت نام و شرکت در دوره آیلتس، زبان آموز باید در ابتدا در آزمون تعیین سطحی که در آموزشگاه زبان سخن برتر انجام می شود، شرکت کند و با توجه به نمره ایی که می گیرد می تواند در دوره های آیلتس ثبت نام کند. در دوره آمادگی آیلتس، زبان آموز با مهارت های اصلی زبان انگلیسی به خوبی آشنا می شود. موسسه آموزشی سخن برتر، در بیشتر جلسات آیلتس آزمونی برگزار می کند و زبان آموزان با شرکت در این آزمون های کلاسی، برای شرکت در آزمون اصلی آیلتس آمادگی لازم را پیدا می کنند. در دوره آیلتس نکات گرامری و لغات و اصطلاحات ضروری به خوبی به شما آموزش داده می شود. آموزشگاه زبان سخن برتر، با ارائه دادن برنامه های متنوع و جدید آموزشی، مهارت مکالمه شما را بهبود می بخشد و درصد قبولی شما را در آزمون آیلتس تضمین می کند و بهترین مقالات و منابع آزمون آیلتس را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد و هر جلسه در زمینه درک مطلب و مهارت شنیداری فعالیت می کند.

دسته‌بندی نشده