5 تا از پر کاربردترین وبسایت های آموزشی

جدید ترین اخبار ورزش تنیس و حواشی داغ ورزش محبوب

امروز می خواهیم مجموعه ای از سایت های پرکاربرد و مفید را به شما معرفی کنیم. دنبال کردن هر یک از این سایت های خبری، روانشناسی و… خالی از لطف نیست. با ما در ادامه همراه باشید تا بهتر با نقاط قوت هریک از این سایت ها آشنا شوید.

آنچه در ادامه به آن می پرداریم:

  1. آشتی کنون Ashtikonoon :

در زندگی شخصی هر یک از ما ممکن است مشکلاتی رخ دهد. این روزها با وجود اینترنت اکثر مردم قبل از مراجعه به دکتر و روانشناس سری به ترفندهای روانشناسی و دانستنی های آن می زنند.

علاوه بر آن برای موفقیت در زندگی و داشتن زندگی سالم بهتر است نسبت به بسیاری از مسائل زندگی کتاب های مختلف روانشناسی و … را بخوانید.

برای مثال یکی از مسائل مهم زندگی بدنیا آمدن فرزند است. اصولا پدر و مادرها در این زمان کتاب های مختلفی در زمینه تربیت فرزند و نحوه برخورد با آن ها را می خوانند.

همچنین، با وارد شدن دو شخص به زندگی مشترک مشکلات و اتفاقاتی برای آن ها پیش می آید. در این زمان اگر افراد ترفندهایی برای عبور از این مشکلات بدانند می توانند بدون جنگ و دعوا زندگی آرامبخشی را تجربه کنند.

سایت آشتی کنون در همین زمینه به کمک شما آمده تا هر نوع اطلاعات و دانستنی هایی که در خصوص زندگی و جامعه نیاز دارید در اختیار شما قرار بدهد.
  1. موزیکیوم Musicium :

دومین سایت پرکاربرد سایت موزیکیوم است. این سایت مرجعی جامع برای اخبار موسیقی ایران و جهان به حساب می آید.

از آموزش موسیقی های مختلف گرفته تا جدیدترین اخبار حوزه موسیقی و رویدادهای آن در این سایت موجود است.

هر یک از افراد سلیقه خاصی در دنبال کردن موسیقی ها دارد. یکی عاشق موسیقی راک و جاز است و دیگری موسیقی پاپ و سنتی ایرانی را ترجیح می دهد.

فرقی ندارد که به چه نوع از موسیقی علاقه مندید. قطعاً دانستن بیوگرافی خواننده مورد علاقه شما یا باخبر شدن از صحبت ها و موسیقی جدید آن برای شما هیجان انگیز به نظر می رسد.

از این رو برای باخبر شدن از جدیدترین و مهم ترین اخبار روز دنیای موسیقی موزیکیوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

  1. موبوسئو Moboseo :

در دنیای تکنولوژی هر روزه ترفندها و اخبار جدیدی برای استفاده از social media و google وجود دارد. حال اگر شما صاحب کسب و کاری باشید که به هر طریقی نیاز به تبلیغ و معرفی خودتان به مردم داشته باشید قطعاً اینستاگرام یا سایتی به نام برندتان دارید.

اما با وجود هوش های مصنوعی و آپدیت شدن آن ها هرکسی نمی تواند محصول خود را به خوبی معرفی کند. شما برای منتشر کردن اطلاعات و محصولات خودتان و از همه مهم تر دیده شدن سایت یا صفحه رسمی برندتان لازم است تا اطلاعاتی جامع از نحوه محتوانویسی و سئو داشته باشید.

حال برخی از کسب و کارها افرادی متخصص در این زمینه را استخدام می کنند. سایت موبوسئو در این زمینه روی کار آمده تا به هریک از شما دیجیتال مارکتینگ ، سئو و محتوانویسی را به طور حرفه ای آموزش بدهد.

تازه های حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو و محتوا و اخبار آن

علاوه بر آن با دنبال کردن موبوسئو جامع ترین و جدیدترین اخبار حوزه دیجیتال مارکتینگ ، سئو و محتوانویسی را به صورت هرروزه مشاهده کنید.

همچنین هر نوع کتاب آموزشی و اطلاعاتی که در این زمینه ها نیاز داشته باشید در این سایت موجود است. با موبوسئو حرفه ای شوید….

  1. جوان آرا Javanara :

هر آنچه که از بدو تولد تا زمان پیری باید بدانید در این سایت وجود دارد؛ از روانشناسی و مشاورره های ازدواج گرفته تا دانستنی هایی راجع به شخصیت افراد.

با وجود ترفندهای روانشناسی زناشویی دیگر زوجین نگرانی ای نخواهند داشت. علاوه بر آن هر آنچه که برای موفقیت در زندگی نیاز داشته باشید در دسترس شما قرار دارد.

روانشناسی و مشاورزه های لازم برای موفقیت در زندگی و کسب و کار

از تعیین هدف برای رسیدن به موفقیت گرفته تا خودشناسی را با جوان آرا آموزش ببینید. با ورود به وبسایت جوان آرا متوجه خواهید شد که هر نوع موضوع روانشناسی و دانستنی در مورد زندگی و کار نیاز دارید، بدون شک مشاهده می کنید.
  1. ای تی پی تنیس ATPTennis :

از جذاب ترین و پرطرفدارترین رشته های ورزشی می توان به تنیس اشاره کرد. ای تی پی تنیس به صورت کامل نسبت به جدیدترین اخبار تنیس و حواشی داغ این ورزش می پردازد.

علاوه بر این ها می توانید بیوگرافی بازیکنان مورد علاقه خود و نتیجه بازی ها را از این وبسایت دنبال کنید.

از جذاب ترین قسمت سایت ای تی پی تنیس وجود آموزش های لازم جهت یادگیری بازی تنیس است. همچنین، می توانید مصاحبه های جذاب بازیکنان تنیس را به طور کامل در این وبسایت مشاهده کنید.

از نظر ما:
سایت های روانشناسی ، خبری ، ورزشی و آموزشی از پرمخاطب ترین سایت ها به حساب می آیند. از این رو بر خود واجب دانستیم تا تعدادی از سایت های خوب که به تازگی در این زمینه ها فعالیت خود را آغاز کرده اند به شما معرفی کنیم.

در پایان..

پیشنهاد می کنیم که سری به هر یک از این سایت های آموزشی و خبری بزنید و از مطالب آن ها لذت ببرید.

امیدواریم که این بخش از معرفی سایت های پرکاربرد برای شما جالب بوده باشد.

دسته‌بندی نشده